LED osvětlení Studie - MTGOLEM

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

LED osvětlení Studie

Dobrý den,
chtěli bychom Vám představit nový systém osvětlení společných prostor obytných domů nebo technických či průmyslových objektů. Pro standardní instalaci našeho zařízení používáme typ svítidla, který je na obrázku. Je vyrobeno z odolného plastu, který zaručuje stálý vzhled. Sklo je čiré a odolné klasickým nárazům. Dle požadavků lze doplnit o ochranný koš. Krytí IP 44. Montáž svítidla je snadná.
Náš systém pracuje s napětím 24V= , tak aby splňoval ty nejpřísnější požadavky na bezpečnost, s možností použití do únikových cest. Rozvody jsou provedeny v bezhalogenových kabelech N2XH 2x1,5 nebo klasických CYKY 2x1,5.
Hlavní možnosti využití a výhody tohoto systému:
1. klasické osvětlení společných prostor - možnost spínání centrálním soumrakovým spínačem
2. nouzové osvětlení se zálohou až na 8 hod.
3. žádná pohybová čidla, kde dochází k rozladění ať už nájemníky nebo návštěvníky a světla svítí v nežádoucí dobu a čas, s tím spojené náklady na údržbu a opravy. Další nespornou výhodou je plná kompatibilita přechodu na klasické osvětlení, to znamená 230V.
Popis zapojení:
Postaví se akumulátorová záloha s přepínatelným zdrojem a jedním kabelem se zapojí všechna svítidla paralelně. Případně se natáhne stoupačka a z ní se odbočí ke každému svítidlu samostatně. Tímto způsobem zapojení minimalizujeme možnost celkového výpadku při poruše na rozvodu, zhasne jen dané svítidlo. Osvětlení je založeno na LED technologii, kdy se používají 2 LED zdroje a jejich svítivost je srovnatelná se 100W žárovkou při celkovém odběru 10W. Životnost zdroje je 11 let nepřetržitého svícení a je bezúdržbový. Systém je plně vyráběn v České republice a jsme schopni parametry upravit dle individuální potřeby a zajistit případný rychlý servis.
Pro srovnání:
stávající systém 28 svítidel x 40W = 1120W odběr
nový LED systém 28 svítidel x 10W = 280W odběr
Mimo tuto úsporu ve spotřebě ještě získáte větší svítivost, bezúdržbový systém, menší riziko poruch a kompaktní systém osvětlení.
Návratnost investice je odhadována na cca 2 roky, ale s rostoucí cenou elektrické energie i méně.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky